V sobotu 12.3.2005 je naplánován výlet do Prahy na výstaviště, kde probíhá výstava motocyklů. Výstava má název MOTOCYKL 2005. Vzhledem ke k tomu, že tato akce proběhne již tuto sobotu prosím všechny zájemce, kteří mají zájem o tento výlet, aby se v pátek dostavili v 19:00 do Rock Depa (nebo jak se to teď jmenuje), kde se vše dohodne. Další podrobnosti zjistíte průběžným sledováním našich stránek.

Naše skupinka se chystá jen na sraz motorkářů do Osové Bitýšky, který se koná pod názvem Vysočina 2005.Na tento sraz jezdíme každoročně a z tohoto letošního bychom měli mít konečně dokumentaci. Doufejme, že zde nebudu mudet psát o děštivém počasí a malé návštěvnosti. Datum srazu nám zatím není znám.
Další plánovaná akce se chystá na motosraze Wims, který se koná 26-27.srpna 2005 u města Třebíč. O tomto srazu zatím nic nevíme, protože jsme na tomto sraze ještě nebyli. Další naše účast na některém ze srazů v roce 2005 zatím není jistá, ale doufáme že se pojedeme projet i na srazy motorek, které se každoročně konají v Nikolčicích, pod Kunětickou horou, v Chotěboři a na dalších mnoha místech.

Zpět na hlavní stránku